Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Administratorem danych jest Eco and More Sp. z o.o., ul. Boya-Żeleńskiego 2/52, 00-621 Warszawa, NIP 525 251 92 76
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. danych o produktach

Eco and More Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 10 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby, która uwielbia drążyć temat, która lubi liczby i porównywanie baz danych. Osoby, która lubi pracować w systemach, poprawiać dane, wynajdywać błędy i skrupulatnie je korygować. Kogoś, kto napisze do naszego dostawcy w języku polskim lub angielskim (lub dodatkowo jeszcze innym), że potrzebuje dane logistyczne produktu, że nie mamy składów, że zdjęcia są potrzebne. Stanowisko obejmuje współpracę ze wszystkimi działami w firmie.

Kilka słów o zakresie odpowiedzialności:

• współpraca z działem marketingu - wprowadzanie nowości, zdobywanie informacji od dostawców: zdjęcia, logistyka, finanse; zakładanie produktów w systemie Subiekt GT; zakładanie produktów w panelu hurtowym; opieka nad danymi i ich poprawnością w subiekcie i w panelu hurtowym; przekazywanie informacji o błędach systemu, monitorowanie błędów synchronizacji

• współpraca z działem zakupów - wymiana danych o produkcie; wsparcie w zdobywaniu szczegółów o produkcie; informowanie Zespołu o wycofaniu czy zawieszeniu dostępności

• współpraca z działem sprzedaży – pomoc przy uzupełnianiu baz danych w systemach kontrahentów; uzupełnianie baz BLOZ;

• współpraca z działem logistyki - pilnowanie kompletności danych logistycznych o produkcie; tworzenie wyprzedaży i przecen produktów z krótkimi datami czy uszkodzonych opakowań.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Doświadczenie z pracą w Excelu, z bazami danych, przy zestawieniach i analizach; chęć uczenia się formuł w Excelu

  • Dokładność i skupienie na szczegółach

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, różnych narzędzi, chęć do poszukiwania rozwiązań i ułatwień

  • Otwartość i zdolność uczenia się systemów księgowych, logistycznych

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność współpracy

  • Zaradność i umiejętność rozwiązywania problemów, chęć testowania nowych rozwiązań i szukania usprawnień w pracy

  • Zaangażowanie w proces uczenia się, samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Wysoka motywacja i konsekwencja w dążeniu do postawionych celów

  • Byłoby super, gdybyś: posiadał/a 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży/zakupie produktów ekologicznych, pracy w systemie księgowym/magazynowym, interesował/a się ekologią, certyfikatami, składnikami i ich wpływem na zdrowie

To oferujemy

  • Zatrudnienie na 3 miesięczny okres próbny a następnie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Stałe wynagrodzenie oraz premię comiesięczną zależną od wskaźników (wszystkie elementy dokładnie ustalone - zawsze wiesz, jaką premię otrzymasz)

  • Zniżkę pracowniczą na zakupy oraz bony okolicznościowe

  • Prywatną ochronę zdrowia w Medicover

  • Dofinansowanie karty MultiSport w programie Benefit

  • Pracę z wysokiej jakości ekologicznymi produktami, które dostępne są od ręki do własnego użytku

  • Świetny Zespół, który stanowi trzon firmy i tworzy jej wartość, a w trudnych sytuacjach pomaga i szkoli

  • Wymagające Szefostwo, które inspiruje, wyznacza cele i daje możliwości wykazania się

  • Próbki oraz pełnowartościowe produkty z naszej oferty do testowania w biurze i w domu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • bony towarowe

Eco and More Sp. z o.o.

Jako Eco and More, już od 2011 roku zajmujemy się rozpowszechnianiem ekologicznych kosmetyków, środków czystości oraz rozwiązań w codziennym życiu. Dbamy by nasi Klienci nie musieli zastanawiać się nad bezpieczeństwem i ekologicznością oferowanych przez nas produktów. Pracujemy wyłącznie bezpośrednio z producentami, a każdy oferowany produkt jest przez nas weryfikowany i testowany.

Zmieniamy świat na lepszy. W naszym wypadku to nie są tylko puste slogany – naprawdę już od 10 lat zmieniamy nawyki konsumentów by bardziej dbali o siebie i naszą planetę wybierając bezpieczne, organiczne, naturalne i ekologiczne produkty. Wyszukujemy najciekawsze marki z całego świata i docieramy z nimi do polskiego konsumenta. Wierzymy, że to co robimy ma głębszy sens.

Znamy się na tym co robimy, znamy się na produktach, pracujemy bezpośrednio z producentami, każdy produkt jest przez nas weryfikowany i testowany.

Nie jesteśmy bezwładną korporacją, więc każdy pracownik ma realny wpływ na to co robi firma, jego działania są bezpośrednio widoczne, co daje mnóstwo satysfakcji. Nie mamy rozbudowanych pionowo struktur, a zarząd firmy bierze osobiście udział w dyskusjach i rozwiązywaniu problemów, co pomaga czuć się jednym zgranym zespołem. Wierzymy w to, że da się pogodzić pracę z pasją i spędzanie czasu w zespole pełnym świetnych, pomagających sobie ludzi.

Przewiń do profilu firmy