Oferta pracy

Specjalista ds. Danych Podstawowych

DuoLife S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Opanowałeś do perfekcji kunszt tworzenia tabel, jesteś mistrzem danych i wirtuozem planowania? Przygotowywanie zestawień, raportów i analiz to coś co sprawia, że uśmiech nie schodzi Ci z twarzy? Analityczne myślenie to coś co Cię wyróżnia? Skrypty, projekty, testy – te hasła sprawiają, że Twoje serce bije szybciej? Świetnie się składa. Wygląda na to, że poszukujemy właśnie Ciebie :D

Pracując z nami na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

• wprowadzanie i modyfikowaniem danych w systemie ERP oraz innych programach

• planowanie zasobów przedsiębiorstwa

• przygotowywanie raportów sprawdzających kompletność i poprawność danych podstawowych

• masowe przesyłanie danych do systemu ERP

• współpracę z innymi działami

• uczestnictwo w projektach integracyjnych i pomoc przy masowym przenoszeniu danych pomiędzy systemami przedsiębiorstwa

• koordynację procesu wprowadzania danych podstawowych pomiędzy działami

• przygotowanie wymagań dla projektów z obszaru danych podstawowych

• analizę ryzyka w obrębie prowadzonych projektów

• przygotowanie skryptów testów

• testowanie nowych rozwiązań i wdrażanie projektów

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy z danymi podstawowymi

  • znajomość systemów klasy ERP, szczególnie moduł WMS

  • biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • komunikatywność z zachowaniem asertywnej postawy

  • systematyczność w wykonywaniu obowiązków

  • samodzielność w organizacji pracy własnej

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Mile widziane

  • znajomość Microsoft Access

  • znajomość SQL

  • znajomość narzędzi do tworzenia raportów

To oferujemy

  • wyjątkowe stanowisko, dające niezwykłe możliwości rozwoju

  • interesujące projekty i fascynujące wyzwania – gwarantujemy, że nigdy nie będziesz się nudzić, a satysfakcja Cię nie opuści :D

  • codzienne przygody i niezapomniane wrażenia :)

  • pracę, która poprawia komfort życia tysięcy ludzi i niesie ogromną wartość

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - jednak jesteśmy elastyczni jeśli wolisz inną formę współpracy

  • przyjazną atmosferę i rozwojowe, międzynarodowe środowisko

  • satysfakcjonujące i stosowne do kompetencji wynagrodzenie

  • prywatną opiekę medyczną, bo Twoje zdrowie jest dla nas bardzo ważne

  • realny wpływ na rozwój firmy

  • możliwość współtworzenia i rozwijania globalnego polskiej firmy

  • I inne… Przekonaj się :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Zobacz, że można inaczej!

Pracuj nie dla nas, a z nami!