Oferta pracy

Specjalista ds. danych podstawowych SAP

INVADO Sp. z o.o.

Leśna 2

Dzielna (pow. lubliniecki)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w zespole danych podstawowych

  • Wprowadzanie podstawowych danych procesowych do systemu SAP

  • Zarządzanie danymi podstawowymi

  • Nadzór nad jakością danych

  • Wdrażanie standardów do zbierania i przechowywania danych

  • Identyfikowanie obszarów poprawy jakości danych

  • Współpraca ze wszystkimi działami w Spółce

  • Udział w projekcie wdrażania SAP

  • Praca wykonywana w środowisku produkcyjnym i biurowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziany student zaocznych studiów inżynierskich)

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i w piśmie umożliwiająca swobodną komunikację

  • Zainteresowanie techniką i informatyką

  • Sumienność, systematyczność i dokładność

  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy zespołowej

  • Łatwość w przyswajaniu nowej wiedzy

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia: największy eksporter drzwi wewnętrznych na rynku polskim.

  • Firma z tradycjami i doświadczeniem: od ponad 25 lat na rynku polskim.

  • Międzynarodowe przedsiębiorstwo w Grupie Arbonia AG stawiające na rozwój pracownika w ramach struktur firmy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.

  • Środowisko pracy doceniające różnorodność.

  • Program Rekomendacji Pracowniczych.

  • Bezpłatny parking dla pracowników.

  • Bezpłatny transport na trasie Częstochowa-Dzielna–Częstochowa.

Firma INVADO Sp. z o.o. to producent drzwi wewnętrznych, należący obecnie do grupy Arbonia. Działamy aktywnie na rynku polskim – obecnie jesteśmy jednym z czołowych polskich producentów drzwi. Stolarka drzwiowa to nasza pasja, która pozwala rozwijać się i wyznaczać trendy w branży. Konkurujemy z najlepszymi firmami, stawiając sobie za cel jakość i precyzję, ponadczasowość i nowoczesność.

Przewiń do profilu firmy