Oferta pracy

Specjalista ds. Danych Produktowych i Baz Danych

Onninen Sp. z o. o.O firmie

  • Łódź (okolice), łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Onninen sp. z o.o. to wielobranżowa hurtownia instalacyjna dla profesjonalistów. Oferujemy szeroki asortyment produktów dla instalatorów, przemysłu, instytucji publicznych i detalistów w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Onninen jest częścią fińskiej korporacji K-Group.

Aktualnie do Działu Realizacji Zakupów w Teolinie k. Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. DANYCH PRODUKTOWYCH I BAZ DANYCH

Zadania:

  • Wprowadzanie danych do systemów wewnętrznych
  • Nadzór nad poprawnością i kompletnością danych
  • Obsługa przesunięć międzymagazynowych
  • Sporządzanie raportów
  • Kontakt z zagranicznymi jednostkami biznesowymi
  • Praca w programie: Excel, Access, SAP, CRM oraz STEP

Wymagany profil kandydata:

  • Wykształcenie co najmniej średnie,
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, poziom minimum B2,
  • Umiejętność organizowania pracy własnej,
  • Systematyczność i uporządkowanie,
  • Skrupulatność i dokładność,
  • Wysokie zdolności interpersonalne.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Podstawowa znajomość asortymentu elektrycznego lub hydraulicznego,
  • Znajomość programu SAP.

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia
Szkolenia, kursy językowe
Prywatna opieka medyczna
Pakiet benefitów
Ubezpieczenie grupowe

Praca w środowisku międzynarodowym
Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym
Możliwość rozwoju zawodowego
Pyszna kawa

Onninen zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne