Oferta pracy

Specjalista ds. Danych Produktowych i Baz Danych

Onninen Sp. z o. o.O firmie

Onninen Sp. z o. o.

18B

Teolin (pow. łódzki wschodni)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych do systemów wewnętrznych

  • Nadzór nad poprawnością i kompletnością danych

  • Obsługa przesunięć międzymagazynowych

  • Sporządzanie raportów

  • Kontakt z zagranicznymi jednostkami biznesowymi

  • Praca w programie: Excel, Access, SAP, CRM oraz STEP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie,

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel,

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, poziom minimum B2,

  • Umiejętność organizowania pracy własnej,

  • Systematyczność i uporządkowanie,

  • Skrupulatność i dokładność,

  • Wysokie zdolności interpersonalne.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Podstawowa znajomość asortymentu elektrycznego lub hydraulicznego,

  • Znajomość programu SAP.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia, kursy językowe

  • Prywatna opieka medyczna

  • Pakiet benefitów

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Praca w środowisku międzynarodowym

  • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pyszna kawa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Onninen sp. z o.o. to wielobranżowa hurtownia instalacyjna dla profesjonalistów. Oferujemy szeroki asortyment produktów dla instalatorów, przemysłu, instytucji publicznych i detalistów w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Onninen jest częścią fińskiej korporacji K-Group.

Przewiń do profilu firmy