Ta oferta pracy jest nieaktualna od 926 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Danych Produktowych

  • Teolin (pow. łódzki wschodni), łódzkie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Fińska firma rodzinna obecna na rynku materiałów technicznych od 1913 r. Dostarcza zintegrowane usługi materiałowe dla instalatorów, przemysłu, organizacji publicznych  w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i stalowej. Grupa Onninen prowadzi działalność na terenie Skandynawii, Polski, Rosji i krajów nadbałtyckich. Zatrudnia 2 900 pracowników.

W Polsce Onninen prowadzi działalność w oparciu o sieć 38 punktów sprzedaży, system elektronicznych zamówień www.onnshop.pl i nowoczesne Centrum Dystrybucyjne w Teolinie k. Łodzi. Zatrudnia 760 osób.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. DANYCH PRODUKTOWYCH
Nr ref. SDP/Teolin/19/05/2015

Zadania:

  • Zbieranie i wprowadzanie danych technicznych o produktach do bazy danych
  • Kontakt z międzynarodowymi dostawcami w celu pozyskiwania, aktualizowania i weryfikowania informacji technicznych dotyczących oferowanego asortymentu
  • Zapewnienie poprawności i kompletności danych dotyczących parametrów i atrybutów poszczególnych towarów
  • Praca w programie: Excel, Access, SAP, STEP
  • Sporządzanie raportów

Wymagany profil kandydata:

  • Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane techniczne
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel, znajomość programu Access będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych lub w pracy związanej z gromadzeniem i przetwarzaniem dużego zbioru informacji technicznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny) jest niezbędna
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Systematyczność i uporządkowanie
  • Skrupulatność i dokładność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • skandynawską kulturę pracy opartą na wartościach: odpowiedzialność, współpraca, ciągłe doskonalenie, przedsiębiorczość,
  • system szkoleń doskonalących kompetencje zawodowe

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie w terminie do 19.06.2015r. aplikacji (CV+ list motywacyjny) w języku polskim i angielskim z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych oraz numeru referencyjnego (na kopercie lub w temacie wiadomości) na adres:

Onninen Sp. z o. o.
Teolin 18B, 92-701 Łódź, Gmina Nowosolna
lib klikając:

Onninen zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Oferty bez numeru referencyjnego oraz klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się