Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Data Management

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance GroupO firmie

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group

Stanisława Noakowskiego 22

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie jakości danych pod kątem integralności, kompletności i spójności
  • Pozyskiwanie i przetwarzanie danych wewnętrznych i zewnętrznych umożliwiających maksymalizację realizacji celów biznesowych
  • Rekomendowanie optymalizacji procesów biznesowych na podstawie analizowanych danych
  • Udział w projekcie digitalizacji InterRisk
  • Rozwój i utrzymanie kompleksowego podejścia do zarządzania danymi w Spółce
  • Raportowanie w ramach grupy VIG

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z analizą i przetwarzaniem danych
  • Atutem będzie doświadczenie w consultingu
  • Wykształcenie wyższe o profilu ścisłym
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Znajomość SQL
  • Biegła znajomość MS Office: w szczególności MS Excel i Power Point
  • Duże poczucie samodzielności oraz umiejętności organizacji pracy własnej
  • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań przynoszących wartość biznesową
  • Doświadczenie we współpracy z wymagającym klientem wewnętrznym

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w Centrali dynamicznie rozwijającej się firmy, wchodzącej w skład Grupy VIG - jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)
  • Biuro w dogodnej lokalizacji - tuż przy Hali Koszyki
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennych kompetencji
  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Specjalista ds. Data Management, Stanisława Noakowskiego 22, Śródmieście, Warszawa