Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Decyzji Kredytowych BDiB

BNP Paribas Bank Polska S.A.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • analiza i ocena ryzyka kredytów hipotecznych dla osób fizycznych uzyskujących dochody z różnych źródeł, w tym w szczególności z umów o pracę i działalności gospodarczej;
  • ocena wartości i adekwatności proponowanych przez klienta prawnych zabezpieczeń;
  • ocena kompletności, poprawności formalnoprawnej i jakości składanej przez klientów dokumentacji kredytowej;
  • podejmowanie decyzji kredytowych w ramach posiadanych kompetencji oraz przygotowywanie rekomendacji kredytowych dla innych decydentów;
  • aktywna komunikacja z jednostkami Sprzedaży w celu uzgodnienia warunków i struktury transakcji zapewniającej zrównoważoną relację pomiędzy ryzykiem a oczekiwaniami Klienta.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w ocenie ryzyka lub analizach kredytowych w obszarze klienta indywidualnego (w jednostce Ryzyka lub Sprzedaży);
  • zdolności analityczne, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z ekonomią, finansami, zarządzaniem).

To oferujemy

  • Pracę zdalna;
  • Wsparcie całego zespołu, wspieramy się nawzajem i dzielimy wiedzą;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz system motywacyjny oparty na ocenie indywidualnych osiągnięć oraz wyniku oddziału;
  • Kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy;
  • Pracę w organizacji, która rozumie zachodzące w świecie zmiany i potrafi tworzyć innowacyjne rozwiązania rynkowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • program wellbeingowy
  • system kafeteryjny

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Specjalista ds. Decyzji Kredytowych BDiB, lubelskie