Oferta pracy

Specjalista ds. Decyzji Kredytowych BDiB

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • analiza i ocena ryzyka kredytów hipotecznych dla osób fizycznych uzyskujących dochody z różnych źródeł, w tym w szczególności z umów o pracę i działalności gospodarczej;

  • ocena wartości i adekwatności proponowanych przez klienta prawnych zabezpieczeń;

  • ocena kompletności, poprawności formalnoprawnej i jakości składanej przez klientów dokumentacji kredytowej;

  • podejmowanie decyzji kredytowych w ramach posiadanych kompetencji oraz przygotowywanie rekomendacji kredytowych dla innych decydentów;

  • aktywna komunikacja z jednostkami Sprzedaży w celu uzgodnienia warunków i struktury transakcji zapewniającej zrównoważoną relację pomiędzy ryzykiem a oczekiwaniami Klienta.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w ocenie ryzyka lub analizach kredytowych w obszarze klienta indywidualnego (w jednostce Ryzyka lub Sprzedaży);

  • zdolności analityczne, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu;

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z ekonomią, finansami, zarządzaniem).

To oferujemy

  • Pracę zdalna;

  • Wsparcie całego zespołu, wspieramy się nawzajem i dzielimy wiedzą;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz system motywacyjny oparty na ocenie indywidualnych osiągnięć oraz wyniku oddziału;

  • Kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy;

  • Pracę w organizacji, która rozumie zachodzące w świecie zmiany i potrafi tworzyć innowacyjne rozwiązania rynkowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • program wellbeingowy

  • system kafeteryjny

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Przewiń do profilu firmy