Oferta pracy

Specjalista ds. Delegowania Pracowników

Grupa Progres

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Podpisywanie umów z pracownikami delegowanymi do Unii Europejskiej;

  • Legalizacja pracy i rozliczanie pracowników delegowanych do pracy w krajach UE;

  • Wsparcie w zabezpieczaniu zapisów podczas podpisywania umów z klientami dot. delegowania pracowników;

  • Bieżący kontakt z pracownikami.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Możesz pochwalić się znajomością prawa pracy dot. delegowania pracowników do krajów Unii Europejskiej;

  • Znasz pakiet MS Office (Word, Excel) na poziomie dobrym;

  • Jesteś osobą otwartą, komunikatywną oraz lubisz pracę zespołową.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z 20-letnim stażem w obszarze HR;

  • Stały rozwój kompetencji w ramach projektu Progres Akademia;

  • Dużą przestrzeń i samodzielność we wdrażaniu nowych pomysłów i inicjatyw;

  • Pracę w rozwijającym się zespole;

  • Katefetryjny system benefitów pozapłacowych (w tym karta sportowa, opieka medyczna, dodatkowe ubzepieczenie na życie);

  • Niekorporacyjną kulturę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Grupa Progres to stabilna firma z polskim kapitałem, która od 20 lat skutecznie wspiera przedsiębiorstwa na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR dla biznesu.

Jesteśmy zgranym, kreatywnym zespołem, w którym wzajemnie się wspieramy, możemy na sobie polegać i tworzymy niekorporacyjną kulturę pracy. Jeśli szukasz przyjaznego środowiska i miejsca na stałą współpracę, to bardzo dobrze trafiłeś. Elastycznie podchodzimy do formy i godzin pracy, dajemy możliwości rozwoju i uczestnictwa w kluczowych dla naszej firmy projektach.

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy