Oferta pracy

Specjalista ds. Digital Marketingu

SELLWISE Szymon NegaczO firmie

4 0004 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Edytowanie stron www

  • Projektowanie grafik reklamowych oraz banerów internetowych

  • Prowadzenie reklam na Facebook’u

  • Promowanie strony poprzez Google Ads, kampanie typu display

  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych oraz działań konkurencji

  • Raportowanie wyników

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w prowadzeniu samodzielnych kampanii marketingowych

  • Znajomości programów graficznych – tworzenie grafik, projektowanie banerów internetowych

  • Umiejętności analizowania danych – przede wszystkim źródeł wizyt użytkowników i konwersji – wyciągania wniosków i szybkiego działania w nowych rozwiązaniach

  • Prowadzenia z sukcesem kampanii reklamowych

  • Biegłego poruszania się po social mediach

  • Znajomości WordPressa

To oferujemy

  • Bezpieczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Narzędzia niezbędne do pracy – komputer, telefon

  • Pracę stacjonarną w biurze - pon-pt od 8:00 do 16:00 lub zdalnie

  • Duże możliwości rozwoju i wdrażania własnych pomysłów

  • Fajne zarobki

Opis oferty

Jeśli wyróżnia Cię lekkie pióro, łatwość tworzenia grafik, umiesz pracować zespołowo, jesteś życiowym optymistą i mocno angażujesz się w powierzone zadania, to szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do zespołu, który na początku tworzyła rodzina i przyjaciele, panuje tam atmosfera wzajemnego szacunku i zrozumienia, zawsze można też liczyć na pełne wdrożenie w obowiązki i pomoc kolegów.

Pracodawca

Naszym klientem jest jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm z branży odnawialnych źródeł energii. Dostarczają instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła do domów, przedsiębiorstw i budynków użyteczności publicznej. Systematycznie rozwijają swój zespół, dbając o wysokie standardy działania, innowacyjne podejście do sprzedaży, a także dużą kreatywność w działaniach marketingowych.