Oferta pracy

Specjalista ds. Digital Marketingu

EXFLO sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Hutnicza 59
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

EXFLO sp. z o.o.

Hutnicza 59

Gdynia

Exflo to polska firma z siedzibą w Gdyni. Naszą misją jest chęć pomagania ludziom – klientom, za pomocą naszych produktów i usług. Pragniemy robić to zawsze jak najlepiej potrafimy - bezpiecznie dla środowiska, klientów, współpracowników i dla nas samych.

Nasze produkty skierowane do innych przedsiębiorstw, zwiększają bezpieczeństwo i ochronę ludzi przed skutkami wycieków lub nadmiernym hałasem, ułatwiają magazynowanie różnych cieczy i deszczu, zabezpieczają przed powodzią. Dążymy do tego, aby były innowacyjne i możliwie jak najlepsze - bo każdy z naszego zespołu może być ich współtwórcą.

Fundamentem naszej organizacji są wartości: uczciwość, zaufanie i szacunek. To na nich budujemy relacje z klientami, dostawcami i innymi współpracownikami.

W Exflo doceniamy ludzi wszechstronnych, chcących rozwijać swoje kompetencje i tworzyć firmę, w której poniedziałek będzie tak samo przyjemnym dniem jak piątek.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kreatywnej i gotowej na nowe wyzwania osoby, która dołączy do naszego zespołu.

Zakres obowiązków Specjalisty ds. Digital Marketingu obejmuje m.in:

  • Współtworzenie i realizacja strategii digital
  • Koordynacja działań SEM (współpraca z agencją, analiza raportów, współtworzenie strategii SEM)
  • Komunikacja marki w mediach społecznościowych
  • Obsługa serwisów firmowych
  • Tworzenie contentu (artykuły, publikacje, materiały promocyjne)

Oczekujemy:

  • wysokich umiejętności analitycznych
  • znajomości narzędzi Google (m.in: analytics, adwords)
  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kampanii
  • kreatywności i komunikatywności na wysokim poziomie
  • umiejętności pracy zespołowej, poczucia humoru i bycia fajnym :-)
  • wykształcenia wyższego kierunkowego (marketing)
  • min. dwóch lat doświadczenia w pracy w marketingu (mile widziane doświadczenie w marketingu b2b lub w przemyśle)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. w stopniu średniozaawansowanym)

Oferujemy:

  • świetną atmosferę w zespole oraz większość tego co jest niezbędne, aby lubić to co się robi
  • elastyczne godziny pracy (zakres czasowy: 3/4 lub pełen etat)
  • możliwość pracy “hybrydowej” (zdalna + stacjonarna)
  • atrakcyjne wynagrodzenie, włącznie z udziałem w zyskach firmy
  • wsparcie w postaci szkoleń i pomocy od innych członków zespołu
  • to, że zawsze jesteśmy otwarci na Twoje pomysły

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania lub bezpośrednio na adres: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy