Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Digital Marketingu i E-Commerce

Mazurskie Miody Bogdan Piasecki

Pszczela 10

Tomaszkowo (pow. olsztyński)

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o spójność w zakresie identyfikacji wizualnej marki, kreowanie wizerunku marki w mediach społecznościowych

  • Planowanie działań komunikacyjnych i samodzielna realizacja strategii marki na profilach social media: Facebook, Instagram, YouTube, Linkedin, Twitter, TikTok

  • Zarządzanie i monitoring działań prowadzonych na stronach www, portalach społecznościowych, w wyszukiwarkach oraz bazach danych

  • Analiza i raportowanie efektywności prowadzonych działań

  • Identyfikacja nowych trendów, działań konkurencji, rekomendowanie nowych rozwiązań

  • Poszukiwanie nowych źródeł ruchu reklamowego

  • Copywriting, modernizacja publikowanych treści, komentarzy, wiadomości, tworzenie contentu i grafik

  • Media relations, kontakty z dziennikarzami, influencami, liderami opinii

  • Współtworzenie i realizowanie planu sprzedaży, zarządzanie promocjami i akcjami sprzedażowymi online naszego sklepu i platformach typu allegro, olx, amazon

  • Wdrażanie i optymalizowanie nowych narzędzi zwiększających konwersję, sprzedaż oraz funkcjonalność sklepu internatowego

  • Analizowanie i rozwijanie mobilnej wersji sklepu i mobilne kanały komunikacji

Nasze wymagania

  • Posiadasz 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe bądź pokrewne

  • Pasjonujesz się marketingiem internetowym i branżą e-commerce

  • Jesteś kreatywna/y, otwarta/y i wykazujesz dużą inicjatywę do działania

  • Orientujesz się w aktualnych trendach, masz zmysł estetyczny i wyobraźnię

  • Posiadasz doświadczenie i znajomość narzędzi Google, Facebook, SEM, SEO, PPC

  • Nie są obce dla Ciebie Photoshop, Illustrator, InDesign

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • przyjazna atmosfera i wizjonerskie podejście do biznesu

  • niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku

  • produkty firmowe na święta

Firma Mazurskie Miody zajmuje się sprzedażą miodu pszczelego i jest producentem alkoholi.

Przewiń do profilu firmy