Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. digital marketingu i social media

PRZESYŁKOWNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Stworzenie budżetu marketingowego i planu na jego efektywne wykorzystanie

  • Wdrożenie i koordynowanie globalnej strategii działań marketingowych

  • Tworzenie, realizacja i optymalizacja kampanii digitalowych firmy ( Facebook Ads, Google Ads, LinkedIn Ads)

  • Stworzenie i rozwój wszystkich form komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej (m.in. prowadzenie mediów społecznościowych Facebook, LinkedIn, Instagram–tworzenie kalendarza i zawartości oraz tworzenie newsletterów i treści na bloga oraz na firmową stronę internetową )

  • Optymalizacja strony www pod kątem algorytmu wyszykiwania

  • Analiza słów pod kątem SEO oraz znajomość technik pozycjonowania

  • Poszukiwanie i testowanie nowych źródeł płatnego ruchu reklamowego

  • Przygotowywanie prezentacji, firmowych materiałów promocyjnych oraz redagowanie tekstów

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w samodzielnym realizowaniu projektów z zakresu marketingu internetowego

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość narzędzi Google Analytics, Google AdWords,Facebook Ads

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • proaktywne podejście do realizowanych zadań

  • Inicjatywa, kreatywność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B

  • Dużą swobodę działania

  • Możliwość ciągłego rozwoju i poszerzania kompetencji zawodowych

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Uczestnictwo w projektach o znaczeniu strategicznym dla rozwoju organizacji

  • Prywatną opiekę medyczną (możliwość rozszerzenia pakietu na rodzinę), Pakiet Multisport , dofinansowanie po posiłków