Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. digital marketingu

Naturio Sp. z o.o.O firmie

  • Myślenicka 128
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Naturio Sp. z o.o.

Myślenicka 128

Kraków

W związku z dynamicznym rozwojem firma Naturio Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko Specjalista ds. digital marketingu.

Jeśli interesujesz się nowymi technologiami, mediami społecznościowymi, trendami w komunikacji internetowej, działasz samodzielnie, umiesz planować i rozwiązywać problemy to aplikuj do Nas.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, preferowana specjalizacja Marketing,
  • Min. 1-2 lata doświadczenia w digital marketingu,
  • Znajomości Google Analitics,
  • Doświadczenia w (samodzielnym) prowadzeniu projektów,
  • Umiejętności analitycznego myślenia połączonego z pasją do tworzenia efektywnej komunikacji.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie strategii i realizacja działań marki w mediach społecznościowych: przygotowanie kreacji, wypracowanie optymalnego sposobu komunikacji z konsumentami oraz community management,
  • Opieka i rozwój treści na stronie www – przygotowanie treści oraz nadzór nad sesjami zdjęciowymi,
  • Koordynacja i współpraca z przy powstawaniu materiałów do kampanii reklamowych,
  • Koordynacja tworzenia materiałów graficznych do e-Commerce,
  • Analiza rezultatów kampanii, identyfikacja najbardziej efektywnych kanałów dotarcia w mediach digitalowych oraz rekomendowanie przyszłych działań,
  • Analiza ruchu na stronie www oraz identyfikacja trendów,
  • Prowadzenie profili w social media.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki pracy z perspektywą długoterminowego zatrudnienia,
  • Ciekawe możliwości rozwoju zawodowego,
  • Model pracy hybrydowej ( biuro/ praca zdalna),
  • Praca w przyjaznej atmosferze,
  • Profesjonalne narzędzia pracy w tym laptop i telefon.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne