Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. digital marketingu

KREATOR SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie mediami społecznościowymi tj. Facebook, Instagram, oraz stroną i sklepem internetowym, zgodnie z obowiązującym trendami i w oparciu o analizy oraz strategię firmy

  • Realizowanie długofalowych strategii content marketingowych oraz zróżnicowanych treści na potrzeby kampanii/akcji marketingowych w mediach społecznościowych i na stronach internetowych.

  • Przygotowywanie harmonogramu publikacji wraz z treściami i grafikami.

  • Generowanie pomysłów i rekomendowanie nowych rozwiązań na budowanie zasięgów, mając na uwadze spójność oraz jakość wizerunku.

  • Zapewnienie angażujących treści przy wprowadzaniu nowych produktów oraz różnych akcji promocyjnych i marketingowych do wykorzystania we wszystkich kanałach komunikacji marki

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu profili firmowych w kanałach mediów społecznościowych i zarządzaniu nimi

  • Znajomość narzędzi i kanałów mediów społecznościowych (Instagram, Facebook)

  • Zarządzanie sklepem internetowym (mile widziana platforma Woocommerce)

  • Znajomość WordPress

  • Znajomość bieżących trendów w mediach społecznościowych oraz doskonałe wyczucie rynku

  • Doświadczenie w przygotowaniu contentu oraz moderacji

  • Lekkie pióro, umiejętność tworzenia krótkich, angażujących treści

  • Znajomość narzędzi takich jak Manager Reklam Facebook i Google Ads, Facebook Analytics

  • Znajomość Microsoft Office

  • Samodzielność i kreatywność

  • Dobra organizacja pracy i dbałości o detale

  • Doświadczenie graficzne i fotograficzne (obróbka i tworzenie na potrzeby digital)

  • Znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Dobre umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • przyjazną atmosferę pracy w zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

O nas

Firma Kreator, właściciel marek Kreator i Durabo posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu

i szyciu odzieży. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa stawia przed nami nowe szanse i wyzwania.

Jeśli wykonujesz swoją pracę z pełnym zaangażowaniem, masz doświadczenie i kompetencje dołącz do naszego zespołu.