Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. digital marketingu

Jaszpol

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie i koordynowanie projektów marketingowych firmy w intrenecie,

  • współtworzenie kampanii reklamowych oraz badanie efektywności podejmowanych działań,

  • tworzenie newsletterów oraz mailingów,

  • śledzenie najnowszych trendów e-marketingowych oraz proponowanie nowych rozwiązań

  • koordynację działań w obszarze mediów społecznościowych,

  • kreowanie i prowadzenie wszelkich działań w obszarze e-marketingu których efektem będzie wzrost sprzedaży

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu portali społecznościowych i stron internetowych oraz w pozycjonowaniu stron,

  • znajomość narzędzi marketingu online oraz mediów społecznościowych,

  • znajomość zasad SEO i narzędzia Google Analytics,

  • znajomość programów graficznych (min. Corel, Photoshop),

  • znajomość rynku, specyfiki oraz technik sprzedaży w kanale internetowym,

  • biegła znajomość języka angielskiego,

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz kreatywność,

  • miłe usposobienie, entuzjazm, wytrwałość oraz pasja

To oferujemy

  • kompleksowe szkolenia na odpowiednim dla kandydata poziomie

  • nowoczesne narzędzia pracy niezbędne do wykonywania zleconych zadań

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w nowoczesnej firmie

  • dodatkowe benefity w tym pakiet medyczny i karty sportowe

Jaszpol

Jesteśmy autoryzowanym dealerem samochodowym z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży.

Każdego dnia rozwijamy nasze umiejętności z zakresu obsługi klienta, poszerzamy naszą wiedzę, aby wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów i Pracowników. Działamy dla ludzi i z ludźmi.

Jesteśmy cenieni przez Pracowników i Klientów za otwartość, przyjazną atmosferę i doskonałą jakość obsługi.

Przewiń do profilu firmy