Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. digital marketingu

Przedsiębiorstwo Handlowe TARASOLA Sp. z o. o. Sp. k.

  • Ludwika Spiessa 5, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Ludwika Spiessa 5

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie trendów rynkowych i generowanie pomysłów na działania w obszarze digital marketingu

  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi w obszarze digital marketingu

  • Monitorowanie i kontrolowanie działań agencji

  • Obsługa CMS, CRM, programów do marketing automation

  • Analiza danych z prowadzanych działań online

  • Prowadzenie kampanii mailingowych

  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość zagadnień z obszaru digital marketingu

  • Swobodne poruszanie się w obszarze SEM, SEO, Google Analytics, marketing automation, e-mail marketing

  • Sprawne poruszanie się w panelach do zarządzania kampaniami w sieci Google, Facebook oraz Instagram

  • Umysł analityczny, umiejętność analizy danych i wyciągania z nich wniosków

  • Komunikatywność i umiejętność tłumaczenia zagadnień technicznych w prosty i przystępny sposób

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w działaniach digital marketing na rynkach zagranicznych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, vouchery spa, karta multisport

  • Wyjazdy i spotkania integracyjne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • vouchery spa

  • premie

Aplikowanie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia klikając w przycisk aplikowania

Producent nowoczesnych zadaszeń tarasowych i ogrodów wraz z systemami osłon bocznych.

Przewiń do profilu firmy