Specjalista ds. Digital Marketingu

MEDISEPT Sp. z o.o.

  • Ludwika Spiessa 4, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Ludwika Spiessa 4

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie profilami firmy w mediach społecznościowych (koordynowanie publikacji postów, reagowanie na komentarze itp.)

  • Współtworzenie stron www należących do MEDISEPT (dbanie o UX)

  • Redagowanie tekstów pod kątem SEO

  • Tworzenie, koordynowanie i analizowanie kampanii reklamowych online

  • Opracowywanie materiałów promocyjnych do publikacji online zgodnie z przyjętym standardem

  • Współorganizacja webinarów

  • Organizacja akcji promocyjnych i konkursów online

  • Wsparcie działań sklepu internetowego

  • Monitorowanie działań konkurencji oraz trendów rynkowych

  • Współpraca z agencjami reklamowymi, graficznymi oraz innymi działami firmy

  • Wyszukiwanie nowych rozwiązań i aplikacji do uatrakcyjnienia postów,

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 2 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znasz język angielski w stopniu pozwalającym na swobodne tworzenie materiałów (niemiecki będzie dodatkowym atutem)

  • Potrafisz prowadzić atrakcyjne profile na Facebooku, Instagramie, LinkedIn

  • Z łatwością wyszukujesz angażujące tematy oraz tworzysz grafikę i wciągające stories,

  • Znasz obsługę programów graficznych (np. Canva, pakiet Adobe),

  • Znasz się na analityce wskaźników w social mediach oraz tworzeniu reklam na Facebooku i Instagramie

  • Znasz podstawy CMS, niezbędnego do obsługi stron internetowych oraz sklepu internetowego (znajomość HTML oraz WordPrwss będzie dodatkowym atutem)

  • Wiesz co to reklama internetowa, content marketing, SEO i pozycjonowanie stron www

  • Znasz Google Analytics,

  • Wiesz jak zorganizować sobie pracę i ustalić priorytety

  • Jesteś kreatywny i otwarty na poznanie branży czystość i dezynfekcji,

  • Dobrze poruszasz się w programach pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)

To oferujemy

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej, wiodącej w swojej branży firmie

  • Kompleksowy program wdrożeniowy pod okiem ekspertów

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Bogaty pakiet szkoleń i możliwości rozwoju

  • Możliwość nauki języka angielskiego

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pakiet sportowy

  • Wspaniałą atmosferę pracy

  • Wspólne celebrowanie ważnych wydarzeń

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Od ponad 25 lat działamy w sektorze B2B oraz na rynkach europejskich dostarczając rozwiązania między innymi dla szpitalnictwa i usług medycznych. Wytwarzane przez nas produkty należą do najlepszych w swojej klasie, a marki zajmują pozycję lidera w swoich kategoriach.

Przewiń do profilu firmy