Oferta pracy

Specjalista ds. Digital Marketingu

Holiday Park & ResortO firmie

  • Kopanina 34, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Holiday Park & Resort

Kopanina 34

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja kompleksowych kampanii marketingowych w kluczowych kanałach online

  • Zarządzanie komunikacją Holiday Park & Resort w Social Mediach

  • Zarządzanie stroną internetową firmy

  • Tworzenie i zarządzanie Landing Page

  • Analiza wyników prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • Znajomości zagadnień związanych z digital marketingiem

  • Doświadczenie z zakresu zakresu SEO, SEM, marketing automation, e-mail marketingu i content marketingu

  • Sprawnej obsługi Google Analytics, Google Ads, Google Tag Manager, Facebook Business Manager, Fresh Mail

  • Umiejętności planowania działań marketingowych online

  • Podstawowej wiedzy z zakresu zarządzania treścią stron internetowych

  • Umiejętności pracy z kluczowymi KPI.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i długofalową współpracę w firmie będącej liderem w branży

  • Elastyczność względem formy współpracy - w zależności od preferencji kandydata (umowa o pracę lub współpraca b2b)

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • Wysokie rabaty na wypoczynek w resortach HPR dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny dla ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie grupowe, 30% zniżka w lokalu gastronomicznym mieszczącym się w budynku)

  • Pracę od poniedziałku do piątku w nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji (Poznań, ul. Kopanina 34)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Holiday Park & Resort to unikatowa na polskim wybrzeżu sieć obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych położonych kilka kroków od morza, w których komfort i relaks łączą się w jedność. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie czterech lat działalności stała się liderem w swojej branży. Prowadzimy obecnie 6 resortów i jesteśmy w trakcie budowy aparthotelu, w którym do dyspozycji oddamy 220 luksusowo wyposażonych apartamentów. Każdego wakacyjnego dnia w naszych resortach odpoczywa ponad 8 tysięcy Gości. Na terenie resortów znajdują się 4 restauracje, które w formie bufetowej wydają ok 5 tys posiłków każdego dnia.

Przewiń do profilu firmy