Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Digital Marketingu

ARGENTAO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

ARGENTA

Polska 114

Jeżyce

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa strony www na bazie systemu Shopper
  • Analiza skuteczności kampanii SEO/SEM
  • Wsparcie działań w takich kanałach sprzedaży, jak: Allegro, Amazon
  • Współtworzenie strategii e-commerce zarówno w zakresie pozyskiwania klienta, jak również retencji istniejącej bazy
  • Przeprowadzanie analiz UX

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunkowe
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny!
  • Znajomość systemu Shopper
  • Praktyczna wiedza z zakresu narzędzi do optymalizacji sklepów internetowych (m.in. Google Analytics, Google Ads, Google Trends)
  • Umiejętność analizy skuteczności kampanii SEO/SEM
  • Znajomość obsługi i optymalizacji kanałów sprzedaży, takich jak: Allegro, Amazon
  • Znajomość platform marketing automation oraz systemów do e-mail marketingu
  • Dobra znajomość środowiska Microsoft Office (w szczególności Excel/Power Point)

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w gronie długoletnich pracowników
  • System premiowy dostosowany do stanowiska
  • Kartę Multisport
  • Opiekę medyczną Lux-Med
  • Premie świąteczną
  • Szkolenia międzynarodowe
  • Dofinansowanie studiów i kursów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Argenta to 30 lat doświadczenia na rynku diagnostyki oraz wyposażenia laboratorium, rzetelność i innowacja w działaniu. Główne obszary naszej aktywności to: mikrobiologia przemysłowa, mikrobiologia kliniczna, diagnostyka laboratoryjna, diagnostyka weterynaryjna, biologia molekularna oraz badania naukowe.

Specjalista ds. Digital Marketingu, Polska 114, Jeżyce, Poznań