Specjalista ds. Digital Marketingu

ARGENTA

  • Polska 114, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 5 dni
    do: 30 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

ARGENTA

Polska 114

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa strony www na bazie systemu Shopper

  • Analiza skuteczności kampanii SEO/SEM

  • Wsparcie działań w takich kanałach sprzedaży, jak: Allegro, Amazon

  • Współtworzenie strategii e-commerce zarówno w zakresie pozyskiwania klienta, jak również retencji istniejącej bazy

  • Przeprowadzanie analiz UX

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunkowe

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny!

  • Znajomość systemu Shopper

  • Praktyczna wiedza z zakresu narzędzi do optymalizacji sklepów internetowych (m.in. Google Analytics, Google Ads, Google Trends)

  • Umiejętność analizy skuteczności kampanii SEO/SEM

  • Znajomość obsługi i optymalizacji kanałów sprzedaży, takich jak: Allegro, Amazon

  • Znajomość platform marketing automation oraz systemów do e-mail marketingu

  • Dobra znajomość środowiska Microsoft Office (w szczególności Excel/Power Point)

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w gronie długoletnich pracowników

  • System premiowy dostosowany do stanowiska

  • Kartę Multisport

  • Opiekę medyczną Lux-Med

  • Premie świąteczną

  • Szkolenia międzynarodowe

  • Dofinansowanie studiów i kursów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

ARGENTA

Argenta to 30 lat doświadczenia na rynku diagnostyki oraz wyposażenia laboratorium, rzetelność i innowacja w działaniu. Główne obszary naszej aktywności to: mikrobiologia przemysłowa, mikrobiologia kliniczna, diagnostyka laboratoryjna, diagnostyka weterynaryjna, biologia molekularna oraz badania naukowe.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje