Oferta pracy

Specjalista ds. digital marketingu

PBSG S.A. O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i komunikacja marketingowa online w kanale B2B.

  • Realizacja kampanii online w efektywnościowym modelu rozliczeń z nakierowaniem na generowanie leadów i konwersji sprzedażowej.

  • Planowanie i prowadzenie działań z zakresu SEM, SEO, direct marketing i content marketing.

  • Praktyczna znajomość narzędzi Google Analytics, Google Adwords, Google Tag Manager.

  • Analiza branży i działań konkurencji, monitorowanie kampanii prowadzonych przez konkurentów w Internecie oraz trendów rynkowych.

  • Tworzeniu treści na firmowe portale społecznościowe (LinkedIn, Facebook), strony internetowe.

  • Dbanie o spójność wizerunku marki online.

  • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży oraz IT w zakresie prowadzonych kampanii.

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Praktyczna wiedza z zakresu SEM, SEO, direct marketing, content marketing.

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel oraz Power Point).

  • Praktyczna znajomość narzędzi Google Analytics, Google Tag Manager.

  • Mile widziana znajomość WordPress.

  • Kreatywność i poczucie estetyki.

  • Zainteresowania szeroko pojętym e-marketingiem.

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i komunikatywna języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o kontrakt B2B

  • Ciekawe, rozwijające projekty

  • Pracę w niewielkim, zgranym zespole

  • Biuro w centrum miasta

  • Dobrze wyposażone stanowisko pracy we wszystkie niezbędne narzędzia,

  • Benefity pozapłacowe, w tym kartę sportową i prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy