Specjalista ds. Digital Marketingu & Social media

Magdalena Kopacz CENTRUM JĘZYKOWE KONIKO firmie

Magdalena Kopacz CENTRUM JĘZYKOWE KONIK

Słowiańska 17

Głogów

Jedna z wiodących firm w swojej branży zatrudni
Specjalistę ds. Digital Marketingu & Social media
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Planowanie, koordynowanie oraz realizacja kampanii marketingowych dla  produktów firmy w obszarze online & social media przy użyciu m.in. narzędzi Google AdWords - w tym budowanie audience, remarketing, Google Search, Facebook Ads;
  • Monitorowanie oraz optymalizacja realizowanych kampanii marketingowych we współpracy z menadżerem;
  • Prowadzenie testów A/B kampanii marketingowych;
  • Analizowanie danych, badań i opinii użytkowników online & social media;
  • Wybór, monitoring i raportowanie KPI działań marketingu;
  • Pozyskiwania wartościowego ruchu na strony produktów oraz portale tematyczne;
  • Kontrolowanie i optymalizacja budżetu marketingowego w obszarze online & social;
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i innych opracowań dotyczących działalności marketingowej, w tym dotyczących optymalizacji, wniosków i rekomendacji do zmian.
WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI I KOMPETENCJE:
  • Umiejętności i doświadczenia w tworzeniu oraz wdrażaniu strategii w obszarze social & online;
  • Znajomości narzędzi marketingu digitalowego (Google AdWords, Google Analytics, SEM/SEO, Marketing Automation, Facebook Ads, Google Ad Manager itp.);
  • Umiejętności łączenia myślenia kreatywnego z analitycznym;
  • Stałego sprawdzania efektów swoich działań i weryfikowania ich w czasie;
  • Doskonałych umiejętności organizacyjnych i zarządzania projektowego;
  • Umiejętności osiągania wyznaczonych celów;
  • Samodzielności oraz umiejętności rozwiązywania problemów.
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełen etat
Wynagrodzenie: od 7000 zł plus premia plus prowizja
CV ze zdjęciem prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj
do dnia: 31.07.2020

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy