Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. digital marketingu

Wyższa Szkoła HumanitasO firmie

  • Sosnowiec, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy 12 uczelnią niepubliczną w Polsce według rankingu Perspektyw. Nasze kierunki studiów wielokrotnie były nagradzane i wyróżniane przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego oraz inne podmioty w ogólnopolskich konkursach.

Do prężnie rozwijającego się Działu Promocji poszukujemy Specjalisty ds. digital marketingu.

Twoje zadania

  • budowanie kompleksowych kampanii Google Ads, w szczególności Search, Display network, oraz Youtube  (CTR, CPC, koszt konwersji)
  • planowanie, prowadzenie, stały monitoring i optymalizacje kampanii pod kątem maksymalizacji ich efektów
  • dynamiczne wdrażanie zmian w kreacjach reklamowych
  • analityka internetowa oraz biznesowa wspierająca pracę firmy
  • praca nad strategią SEM m.in. analiza konkurencji, trendów ruchu itp.
  • monitorowanie i raportowanie dotyczące widoczności
  • przygotowywanie estymacji, mediaplanów i raportów z działań reklamowych
  • współpraca przy rozbudowie narzędzi i aplikacji wspomagających pracę
  • wdrażanie rekomendacji w zakresie SEO

Oczekiwania:

  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy bezpośredniej nad kampaniami PPC
  • bardzo dobra znajomość narzędzi Google (Ads Editor, Analytics, Search Console)
  • znajomość marketingu online
  • konsekwencja w działaniu oraz dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy z CMS (Wordpress VIP lub podobne)
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży SEO, Wiedza w zakresie optymalizacji technicznej
    i ogólnej budowy stron www,
  • umiejętność audytowania, oceny stron www i tworzenia strategii SEO

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dużą samodzielność z możliwością wdrażania własnych pomysłów
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • wsparcie organizacyjne i niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość wykazania się własną inicjatywą i autorskimi pomysłami
  • możliwość udziału w szkoleniach i korzystania z oferty edukacyjnej uczelni

Ogłoszenie archiwalne