Specjalista ds. Digital Marketingu

HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

umowa o pracę
8 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest firma sprzedająca kompleksowe rozwiązania IT takie jak oprogramowanie, systemy czy sprzęt. Stawiają na rozwój i stanęli przed wyzwaniem budowy nowego kanału sprzedaży.

Firma intensywnie się rozwija i powstała potrzeba zatrudnienia specjalisty ds. marketingu, który ma doświadczenie w digital marketingu, jest kreatywny oraz otwarty na zdobywanie nowej wiedzy.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Dyrektora E-commerce w operacyjnych działaniach dotyczących rozwoju internetowych kanałów sprzedaży

  • Opomiarowanie i optymalizacja lejków marketingowych pod kątem pozyskiwania szans sprzedaży

  • Planowanie i realizacja kampanii digitalowych

  • Realizacja działań w obszarze marketing automation (getresponse)

Wymagania pracodawcy

  • Praktyczna znajomość narzędzi marketing automation, zwłaszcza getresponse lub innych,

  • Projektowanie i wdrażanie lejków marketingowo-sprzedażowych

  • Doświadczenie pracy na systemach CMS, zwłaszcza wordpress

  • Doświadczenia pracy operacyjnej w zakresie performance marketingu, tworzenia i optymalizacji kampanii digitalowych

  • Doświadczenie w obszarze digital marketingu

  • Kompetencje operacyjne T-shape marketer

  • Umiejętność optymalizacji kampanii reklamowych

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1 / B2

Pracodawca oferuje

  • Możliwość dołączenia do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która wciąż się rozwija

  • Pracę hybrydową (połowa czasu pracy w biurze)

  • Wynagrodzenie w wysokości 8000-10000 zł netto na umowie B2B lub 8500 zł brutto na umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop i telefon)

  • Elastyczny czas pracy i zadaniowe rozliczenie

  • Wsparcie w przypadku konieczności relokacji

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • pakiet relokacyjny

Rekrutacja

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 45-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.