Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. digital marketingu

RTCLab Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i optymalizacja płatnych kampanii w sieciach Google, Microsoft Ads, a także social media w tym Facebook i LinkedIn

  • Odpowiedzialność za kampanie e-mail marketing/marketing automation

  • Zarządzanie bazą mailingową oraz jej właściwa segmentacja

  • Identyfikacja nowych strategii z obszaru e-mail marketingu, PPC oraz lead generation

  • Analiza wydajności istniejących kampanii e-mail marketingu, kampanie PPC w celu maksymalizacji konwersji

  • Współpraca z działem IT, grafikami, SEO oraz content przy tworzeniu stron typu landing page

  • Tworzenie treści do kampanii mailingowych i tekstów reklamowych

  • Stały kontakt z partnerami w celu zapewnienia LiveWebinar odpowiedniego rankingu na stronach z recenzjami, takich jak: Capterra, G2, Gartner, SourceForge

Nasze wymagania

  • Posiadasz ponad 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisko

  • Ukończyłeś studia wyższe

  • Biegle posługujesz się językiem angielskim (to nasz główny język komunikacji marketingowej)

  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu kampanii PPC (sieci Google, Microsoft Ads, Yandex) przy znacznych budżetach i możesz pochwalić się sukcesami

  • Doskonale znasz narzędzia jak Google Analytics, FB Ads, Google Ads LinkedIn Ads, Keyword Planner, Ads Manager, Audience Insights, Google Tag Manager

  • Posiadasz szeroką wiedzę z obszaru narzędzi marketingowych. Świetnie obsługujesz narzędzia do e-mail marketingu i marketing automation (Mailchimp, Freshmail, Hubspot, Usercom etc.)

  • Znasz narzędzia automatyzujące pracę (Zapier, CRM itp.)

  • Optymalizacja to Twoje drugie imię. Potrafisz pochwalić się skutecznymi taktykami w optymalizacji kampanii

  • Posiadasz lekkie pióro. Piszesz z łatwością teksty reklam, mailingów w języku angielskim i polskim

  • Masz duże zdolności analityczne, potrafisz tworzyć raporty ze swych działań i wyciągać z nich wnioski

  • Masz świetne zdolności komunikacyjne.

  • Posiadasz podstawową wiedzę z obszaru UX

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży IT

  • Wiedza z zakresu produktów typu SaaS

  • Umiejętności edycji grafiki/wideo

  • Podstawowa znajomość html/Javascript

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależnie od doświadczenia,

  • Otwartą komunikację – wierzymy, że dobra komunikacja jest kluczem do sukcesu wielu firm,

  • Rozwój – oferujemy Ci nie tylko pracę, ale też miejsce gdzie możesz się rozwijać,

  • Zobaczysz swój wkład w rozwój firmy - doceniamy nawet najbardziej szalone pomysły ;)

  • Wyzwania – nie boimy się wyzwań ponieważ są warte podjęcia ;)

  • Luźną, niekorporacyjną atmosferę pracy i niestresujące środowisko,

  • Wszystkie narzędzia potrzebne do pracy,

  • Możliwość pracy zdalnej,

  • Darmowe ciastka, kawę i wiele innych przysmaków ;)

  • Spotkania firmowe gdzie poznasz fantastycznych ludzi kochających swoją pracę ;)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

Poszukujemy kreatywnej i dynamicznej osoby, która dołączy do naszego działu marketingu i wesprze go w realizacji zadań z obszaru kampanii demand generation, e-mail marketing oraz PPC.

LiveWebinar to polskie narzędzie do organizowania wideo konferencji, webinarów oraz płatnych eventów. Jesteśmy obecni na tynku od 2019 i stale się rozwijamy. W ubiegłym roku znaleźliśmy się w Top20 w kategorii Rising Star w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2020 i osiągamy wysokie wyniki na platformach takich jak G2, Capterra. LiveWebinar to narzędzie obecne również na 3 kontynentach (Ameryka Północna, Europa i Azja). Nasza misja jest prosta - chcemy być najlepszym oprogramowaniem do webinarów na świecie. Jeśli jesteś gotowy, aby dołączyć do firmy, która działa szybko i jest pełna możliwości rozwoju i stawiania sobie wyzwań, jesteś we właściwym miejscu!

Przewiń do profilu firmy