Oferta pracy

Specjalista ds. digital marketingu

innogy Polska S.A.O firmie

innogy Polska S.A.

Wybrzeże Kościuszkowskie 41

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii digital marketing dla produktów i usług w segmencie B2C i B2B (m.in. energia elektryczna, produkty eko, e-usługi, raporty)

  • Wsparcie bieżących działań w obszarze digital marketingu dla produktów i usług innogy Polska w segmencie B2C i B2B

  • Planowanie, realizacja i optymalizacja kampanii digital marketingowych (search, afiliacja, programmatic, e-mail marketing, facebook i inne) nastawionych na generowanie leadów i/lub sprzedaży online / aktywacji e-usług

  • Nadzorowanie prac dostawców z zakresu digital marketingu

  • Monitorowanie budżetu kampanii w powierzonych kategoriach produktowych

  • Optymalizowanie i ciągły rozwój stron produktowych dla wszystkich kanałów (B2B, B2C),

  • Przygotowanie raportów i analiz na potrzeby optymalizacji kosztów i weryfikacji efektywności działań w kanale online,

  • Ścisła współpraca z innymi działami w zakresie prowadzonych projektów (IT, Prawny, Sprzedaż, CC),

  • Poszukiwanie i testowanie nowych narzędzi zwiększających podstawowe wskaźniki sprzedaży (KPI).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, marketing internetowy, studia ekonomiczne)

  • Min. 2 letnie doświadczenie w realizowaniu kampanii performance’owych (doświadczenie w branży usługowej będzie dodatkowym atutem)

  • Wiedza z zakresu digital marketing i analityki internetowej, znajomość narzędzi do prowadzenia i raportowania kampanii (m.in. Google Analytics, Google Campaign Manager, FB, narzędzi do testów A/B)

  • Praktyczna znajomość narzędzi do e-mail marketingu

  • Wiedza z zakresu SEO i optymalizacji stron on-site

  • Doświadczenie w pracy z agencjami performance’owymi / domami mediowymi

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office (w szczególności Excel i PowerPoint)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Zdolność analitycznego myślenia i pracy z dużym zakresem danych

  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole

To oferujemy

  • 2 premie w roku

  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc

  • dwa dodatkowe dni wolne

  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci

  • kafeterię benefitów sportowych i kulturalnych

  • opiekę medyczną

  • konkursy pracownicze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

innogy Polska to kreatywne i elastyczne podejście do potrzeb energetycznych w firmach i domach. Oferujemy szerokie portfolio innowacyjnych produktów i usług oraz angażujemy się w rozwój energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych. W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!

Przewiń do profilu firmy