Oferta pracy

Specjalista ds. Digital Marketingu

NUTRICIA Polska

  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Bobrowiecka 8

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołów marketingowych z różnych obszarów terapeutycznych poprzez planowanie, tworzenie i rozwój działań digital (budowa i rozwój stron www, tworzenie i nadzór kampanii w środowisku internetowym, opracowywanie strategii działań, raportowanie itp.);

  • Zarządzanie i monitoring działań prowadzonych na stronach www i portalach społecznościowych, w wyszukiwarkach oraz bazach danych; tworzenie treści edukacyjnych, współpracę z ekspertami w tym zakresie;

  • Planowanie, rozwój i nadzorowanie komunikacji w mediach społecznościowych oraz na platformach digitalowych;

  • Analizę efektywności prowadzonych działań;

  • Identyfikację nowych trendów, monitorowanie rynku;

  • Prowadzenie budżetu internetowego;

  • Współpracę z kierownikiem zespołu projektowego, interesariuszami oraz agencjami współpracującymi.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub kończysz studia w obszarze farmacji/dietetyki/żywienia człowieka/itp.,

  • Posiadasz ok. 1 roku doświadczenia w projektach digitalowych, w tym: prowadzenie strony internetowej, w tworzeniu kontentu na platformach internetowych,

  • Rozumiesz Social Media i posiadasz doświadczenie w pracy z tym kanałem (Facebook, Instagram) oraz w zarządzaniu stronami internetowymi (praca z CMS, SEA),

  • Potrafisz współpracować z agencjami zewnętrznymi i wewnętrznymi partnerami,

  • Jesteś dokładny/na, samodzielny/na, wychodzisz z inicjatywą oraz cechuje Cię otwartość i zamiłowanie do nowych technologii,

  • Cechują Cię zdolności analityczne i umiejętność logicznego myślenia , szczególnie w obszarze wskaźników mediów digitalowych

  • Bardzo dobrze znasz język angielski, pakiet MS Office i Google Analytics.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z bonusem rocznym

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym, łączącym pracę zdalną ze stacjonarną w naszym biurze (model 3:2) na warszawskim Mokotowie (ul. Bobrowiecka 8)

  • Workation - możliwość łączenia pracy z wypoczynkiem w dowolnym miejscu w Europie

  • Będziesz mieć dostęp do szerokiego pakietu socjalnego, który oferujemy dla Ciebie i Twojej rodziny, m.in. prywatną opiekę medyczną czy ubezpieczenie na życie, Kartę sportową Multisport, zniżki dla pracowników na nasze produkty, specjalne rabaty od naszych partnerów (bilety do teatru, nauka języków obcych) i wiele innych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dodatkowy urlop

Jeśli marzysz o pracy w dynamicznej, międzynarodowej i różnorodnej organizacji, którą wyróżniają:

ważna misja: „poprzez najlepszą opiekę żywieniową wspieramy pacjentów w najbardziej kruchych, wrażliwych momentach ich życia”, którą realizujemy w praktyce,

ugruntowana w Polsce i na świecie pozycja rynkowa oraz innowacyjność

a przede wszystkim ludzie z pasją, którzy realizują ciekawe i ambitne projekty w atmosferze wzajemnej współpracy…

… to NUTRICIA jest dla Ciebie.

Nutricia, lidera na rynku żywności dla niemowląt i małych dzieci oraz żywienia medycznego dla osób chorych. W swoim portfolio ma m. in. mleka następne, takie jak Bebiko 2 czy Bebilon 2, pełną gamę produktów uzupełniających dla małych dzieci marki BoboVita, a także szeroki wachlarz produktów dla pacjentów ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi np. Nutridrink.

Przewiń do profilu firmy