Oferta pracy

Specjalista ds. digital marketingu

HYDREX DIAGNOSTICS Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Tomasza Zana 4
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

HYDREX DIAGNOSTICS Sp. z o.o. Sp. K.

Tomasza Zana 4

Warszawa

Tradycja i innowacja od 1987 roku.

Od ponad 30 lat dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania diagnostyczne do laboratoriów, szpitali, placówek medycznych, aptek i nie tylko - nasze produkty można znaleźć także w większości polskich domów.  Jesteśmy dostawcą sprzętu medycznego marki Controly oraz szerokiej gamy produktów oral care Dr Scott.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie treści marketingowych na stronach internetowych ( sesje foto, opisy produktów, blogi)
  • Realizacja działań digital marketingowych oraz ich optymalizacja pod kątem sprzedaży
  • Realizacja i prowadzenie kampanii on line
  • Monitorowanie kampanii on line z wykorzystaniem narzędzi analitycznych (w tym Google Analytics)
  • Realizacja kampanii w Google Ads (Search, Display, You Tube), Facebook Ads
  • Kompleksowe zarządzanie kanałami social media w tym Facebook, Instagram, You Tube
  • Tworzenie materiałów POS na potrzeby działów sprzedaży

Oczekujemy:

  • Praktycznej znajomości narzędzi graficznych ( Illustrator, Photoshop, inDesign), marketingowych i SEO
  • Doświadczenie w e-commerce
  • Znajomości  platform IAI i WordPress
  • Obowiązkowości, wielozadaniowości, dobrej organizacji pracy
  • Mile widziana znajomość narzędzi do tworzenia filmów ( np. Adobe After Effects)

Oferujemy:

  • Możliwość wpływania na kształtowanie wizerunku i marek firmy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość skorzystania z pakietu medycznego jak i ubezpieczenia

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy