Selena SA

Specjalista ds. digital marketingu

Selena SAO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 12 dni
    do: 27 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i wdrażanie działań marketingowych w obszarze digital

  • planowanie i realizacja kampanii wizerunkowych oraz sprzedażowych w kanałach cyfrowych

  • monitorowanie i optymalizowanie wskaźników kampanii

  • realizacja celów biznesowych

  • analiza, projektowanie i wdrażanie kampanii w Google Ads oraz Facebook Ads

  • realizowanie kampanii mailingowych

  • przygotowywanie raportów i analiz efektywnościowych

  • monitorowanie i analiza działań własnych oraz efektywności innych kanałów pozyskania w oparciu o Google Analytics i systemy wewnętrzne.

  • monitorowanie i analiza trendów rynkowych oraz działań konkurencji w zakresie podjętych działań w kanałach cyfrowych

  • poszukiwanie nowych rozwiązań w obszarze digital marketingu

  • wsparcie przy realizacji innych projektów komunikacji marketingowej

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w marketingu online

  • doświadczenie w zarządzaniu kampaniami marketingowymi w kanałach digital

  • praktyczna znajomość narzędzi wspierających sprzedaż i analitykę, takich jak Google Ads, Facebook Ad, Google Analitics, Google Tag Manager i inne

  • znajomość narzędzi oraz doświadczenie w prowadzeniu kampanii mailingowych oraz marketing automation

  • doświadczenie we współpracy z agencjami digital marketing

  • umiejętność analizy i interpretacji wyników prowadzonych działań, proponowanie rozwiązań i działań korygujących

  • podstawowa znajomość HTML/CSS

  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów, uzyskiwanie wyników, samodzielność i odpowiedzialność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację – poziom min. B2

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Selena SA

Selena - dostawca szerokiej gamy produktów chemii budowlanej przeznaczonych dla profesjonalistów i użytkowników indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy