Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Digital Marketingu

QSENSE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie strategii komunikacji i zewnętrznej marki, wizerunku firmy oraz informacji produktowej (content marekting) w mediach cyfrowych,
  • prowadzenie firmowej strony www i kanałów social media w tym LinkedIn, Facebook, YouTube,
  • współpraca z agencjami reklamowymi, podwykonawcami,
  • zarządzanie SEO, Adwords, remarketingiem,
  • przygotowywanie i monitorowanie kampanii internetowych z wykorzystaniem narzędzi analitycznych (w tym Google Analytics),
  • tworzenia contentu (artykuły, publikacje, materiały promocyjne).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (techniczne),
  • min. Roczne doświadczenie w pracy w dziale digital marketingu,
  • znajomość narzędzi digital marketingu,
  • doświadczenia w tworzeniu i zarządzaniu portalami internetowymi i kanałami social media z wykorzystaniem technik pozycjonowania (administrowanie treści Google Ads/ You Tube/ Facebook/LinkedIn),
  • znajomość narzędzi analitycznych m.in. Google Ads panel, Google Analytics,
  • wiedzy z zakresu SEO,
  • znajomość narzędzi biznesowych (systemy CRM),
  • umiejętność pracy zespołowej, pracy zdalnej, samodyscyplina,
  • determinacja i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu zamierzonych celów,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole.
  • Kartę Multisport.
  • Zniżki na studia.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Spotkania integracyjne.
  • Projekty pełne ciekawych wyzwań.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne

QSENSE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Od ponad 5 lat QSense rozwija sie w zawrotnym tempie w zakresie świadczenia usług kontroli / selekcji / naprawy komponentów i wyrobów gotowych w branży automotive.

Możemy pochwalić się współpracą z największymi i najbardziej prestiżowymi klientami na obszarze Dolnego Śląska jak i całego świata, mowa tu o współpracy z klientami takimi jak DAIMLER, Grupa VW, VOLVO, BMW.

Specjalista ds. Digital Marketingu, Wrocław