Oferta pracy

Czarodziej Digital Marketingu (M/K)

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

umowa o pracę
5 5009 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0006 500 netto (+ VAT) / mies.

plac Powstańców Śląskich 1-3

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Władze Uczelni postanowiły zorganizować Turniej Rekrutacyjny!

Przed Uczestnikami stoją trzy arcytrudne etapy kwalifikacyjne. Dla zwycięzcy przewidziana jest stabilna praca i solidne wynagrodzenie!

Aby zgłosić się do udziału w Turnieju należy wrzucić swoje CV do formularza rekrutacyjnego. Lecz niech nie zwiedzie Cię pycha i wiara w fart. Do kolejnych etapów dotrą wyłącznie najlepsi!

Do codziennych obowiązków Czarodzieja Digital Marketingu będzie należało przede wszystkim:

+ współtworzenie strategii marketingu internetowego Uczelni

+ opieka nad stronami www (zgłaszanie poprawek, optymalizacja działania, wskazywanie zagrożeń)

+ analiza i raportowanie wyników prowadzonych kampanii

+ kontrola bieżących działań, optymalizacja i przygotowanie rekomendacji zmian

Nasze wymagania

Ze względu na powyższe wymagania Ministerstwo przygotowało profil kandydata idealnego, który powinien bez problemu poradzić sobie na każdym etapie Turnieju:

+ od co najmniej 3 lat zgłębiasz sztuki marketingu internetowego lub analizy marketingowej

+ posiadłeś biegłość w Google Analytics (potrafisz tworzyć niestandardowe raporty, segmenty, grupy odbiorców oraz konfigurować zakładkę e-commerce)

+ świetnie znasz Google Search Console oraz Google Tag Manager (bez problemu wyczarowujesz tagi, ustalasz reguły i wiesz, jak wykorzystać do tego zmienne)

+ potrafisz okiełznać Google Ads, Facebook Ads oraz inne systemy reklam płatnych

+ z łatwością panujesz nad magicznym stworzeniem SEO (wyśmienicie, jeżeli znasz jego odmianę gatunkową technical SEO)

+ rozumiesz media społecznościowe i wiesz, jak je wykorzystać w marketingu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie w biurze (rozmowa techniczna)

3

Spotkanie z Zarządem