Oferta pracy

Specjalista ds. Digital Marketingu

Studio Programowania

umowa o pracę
5 5009 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0006 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii marketingu internetowego Uczelni

  • opieka nad stronami www (zgłaszanie poprawek, optymalizacja działania, wskazywanie zagrożeń)

  • analiza oraz raportowanie wyników prowadzonych kampanii i wyników sprzedażowych

  • kontrola bieżących działań, optymalizacja i przygotowanie rekomendacji zmian

Nasze wymagania

  • posiadasz co najmniej 3 letnie doświadczenie w marketingu internetowym, analizie marketingowej lub SEO /SEM – jeśli Twoje doświadczenie jest mniejsze również chętnie porozmawiamy o możliwościach współpracy

  • bardzo dobrze znasz Google Analytics (potrafisz tworzyć niestandardowe raporty, segmenty, grupy odbiorców oraz konfigurować zakładkę e-commerce)

  • świetnie znasz Google Search Console

  • potrafisz raportować kampanie Google Ads, Facebook Ads oraz inne systemy reklam płatnych

  • znasz wymagania związane z SEO i potrafisz je zastosować w praktyce

  • posiadasz zdolności analitycznego myślenia

Mile widziane

  • znajomość Google Tag Manager

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • system kafeteryjny

  • w pełni wyposażone komfortowe biuro w centrum Wrocławia

  • świetną atmosferę i brak dress code

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin