Oferta pracy

Specjalista ds. Direct Marketingu | Marketing Automation

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie koncepcji, wdrożenie i zarządzanie scenariuszami marketing automation

  • Planowanie i realizacja kampanii e-Mail, SMS, App/Web Push

  • Optymalizacja działań przez personalizację komunikacji i dopasowanie grup docelowych (segmentacja bazy klientów)

  • Rozbudowa wiedzy o kliencie w LOT we współpracy z Zespołem Analityki Internetowej

  • Monitorowanie i optymalizacja skuteczności prowadzonych kampanii, raportowanie do Koordynatora Zespołu

  • Współpraca z całym zespołem E-commerce oraz współpracownikami w Europie, Azji oraz Ameryce Północnej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii e-Mail, SMS lub push

  • Znajomość narzędzi Marketing Automation

  • Znajomość testów A/B

  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków

  • Doskonała znajomość Excela

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – dodatkowe języki mile widziane

To oferujemy

  • Realny wpływ na strategię rozwoju jednego z największych polskich eCommerce

  • Pracę na najlepszych narzędziach z zakresu digital marketingu, analityki oraz sprzedaży internetowej

  • Bezpośrednią współpracę z wiodącymi liderami branży lotniczej oraz eCommerce

  • Udział w konferencjach branżowych (w Polsce i za granicą)

  • Możliwość rozwoju kompetencji w ramach interdyscyplinarnych projektów

  • Pakiet benefitów, w tym: bilety lotnicze na połączenia LOT i wybrane linie lotnicze całego świata

  • Pracę w zespole ekspertów w Digital Marketingu – jesteśmy otwarci, ambitni i nastawieni na sukces – czekamy na Ciebie!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

To my sprawiamy, że przyszli Pasażerowie na całym świecie bez trudu trafiają na LOT.com. Działamy na skalę międzynarodową w kanałach własnych oraz płatnych. Lubisz wyzwania i chcesz rozwijać swoje umiejętności w obszarze Marketing Automation? Dołącz do nas! Szukamy talentów do Zespołu Digital Marketingu prowadzącego działania w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Zapraszamy Cię do udziału w procesie budowania strategii w obszarze omnichannelowej komunikacji z klientem.

Przewiń do profilu firmy