Specjalista ds. Dokumentacji - branża spożywcza

BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o.

Kwasowa 5

Zgierz

SPECJALISTA DS. DOKUMENTACJI – BRANŻA SPOŻYWCZA
Miejsce pracy: Zgierz

TWOJE OBOWIĄZKI NA STANOWISKU BĘDĄ OBEJMOWAĆ:

  • przygotowywanie odpowiedzi na zapytania klientów, wewnętrznych i zewnętrznych, w zakresie określonych grup produktów / dodatków do żywności,
  • pracę z dokumentacją dla partnerów biznesowych (specyfikacje produktów, kwestionariusze, ankiety, oświadczenia itp.) oraz prowadzenie bazy danych tej dokumentacji,
  • aktualizację dokumentów dostępnych w bazach wiedzy /systemach informatycznych,
  • weryfikację wniosków na zakup towaru z branży spożywczej pod kątem ich zgodności z dokumentacją producenta,
  • weryfikację specyfikacji surowców pod kątem wymagań technologiczno-jakościowych.

POSZUKUJEMY OSÓB, KTÓRE:

  • posługują się językiem angielskim na bardzo dobrym poziomie (w mowie i w piśmie),
  • mają wykształcenie wyższe kierunkowe (np. zarządzanie jakością, bezpieczeństwo żywności, technologia żywności, biotechnologia lub pokrewne),
  • potrafią biegle obsługiwać pakiet Microsoft Office,
  • posiadają zdolności komunikacyjne oraz umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • dysponują wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi, umiejętnością nawiązywania relacji na różnych szczeblach dużej organizacji,
  • są odpowiedzialne, zaangażowane, dokładne i odznaczają się wysoką kulturą osobistą,
  • dodatkowymi atutami będą: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub znajomość standardów jakości i bezpieczeństwa żywności.

OFERUJEMY:

  • pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • wspieranie Twojego rozwoju zawodowego i osobistego,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń wraz z pakietem świadczeń dodatkowych.

ZAPRASZAMY DO PRZESYŁANIA APLIKACJI.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy