Ta oferta pracy jest nieaktualna od 175 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. dokumentacji cen transferowych

  • Mogilany (pow. krakowski), Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Wanicki, Autoryzowany dealer samochodów ciężarowych marki DAF oraz maszyn rolniczych John Deere, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko :

    Miejsce pracy: Kraków (okolice), Mogilany (pow. krakowski)

       Zakres obowiązków :

    • sporządzanie dokumentacji cen transferowych
    • analiza zawieranych umów pod kątem dokumentacji cen transferowych
    • gromadzenie danych, informacji, dokumentów oraz analiz na potrzeby dokumentacji
    • analiza przepływów wewnątrzgrupowych w zakresie cen transferowych

    Zakres wymagań:

    • Wykształcenie kierunkowe (mile widziane)
    • Doświadczenie zawodowe lub praktyczne w obszarze cen transferowych
    • Znajomość przepisów podatkowych w zakresie cen transferowych
    • Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Word oraz MS Excel
    • Dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

    Oferujemy:

    • interesującą pracę w renomowanej firmie
    • umowę o pracę
    • atrakcyjny system wynagrodzenia
    • perspektywy rozwoju osobowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj

    Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

    Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.)