Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Dokumentacji Chemicznej

BROS Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji chemicznej
  • wypełnianie wniosków do urzędu
  • współpraca z ośrodkami badawczymi w kraju i za granicą
  • nadzór nad procesami badawczymi prowadzonymi przed jednostki zewnętrzne
  • bieżące monitorowanie postępu poszczególnych prac projektowych
  • śledzenie zmian w regulacjach prawnych
  • kompletowanie i archiwizacja dokumentacji

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego chemicznego lub pokrewnego
  • co najmniej dobrej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny
  • dokładności i skrupulatności
  • logiki i analitycznego podejścia do zagadnienia, problemu
  • otwartości na naukę i poznawanie nowych obszarów

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w pracy z dokumentacją

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • współpracę z młodym, zaangażowanym zespołem pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • ubezpieczenie na życie opiekę medyczną

Specjalista ds. Dokumentacji Chemicznej, Poznań