Ta oferta pracy jest nieaktualna od 209 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Dokumentacji CMC

  • Łyszkowice (pow. łowicki), łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Takeda Pharma Sp. z o.o., z siedzibą w Łyszkowicach, zajmuje się produkcją, dystrybucją oraz obrotem hurtowym produktów leczniczych i suplementów diety.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Nr ref.: CMC/01/2018

    Zakres obowiązków

    • Weryfikacja zgodności dokumentacji zakładowej z dokumentacją rejestracyjną
    • Przygotowywanie dokumentacji rejestracyjnej  (moduł 3)
    • Opracowywanie dokumentacji technologicznej w oparciu o dokumenty rejestracyjne
    • Współpraca z działami rejestracji
    • Organizowanie pracy własnej w sposób zapewniający prawidłową i terminową realizację zadania, optymalne wykorzystanie czasu pracy oraz pełne wykorzystanie specjalistycznej wiedzy

    Oferujemy

    • Umowa o pracę na czas określony 1 roku
    • Pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie posiłków w stołówce zakładowej)
    • Ciekawą pracę w środowisku międzynarodowej firmy produkcyjnej
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
    • Dobrą atmosferę pracy

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne lub chemiczne – (preferowany mgr farmacji)
    • Doświadczenie w branży farmaceutycznej
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność rozwiązywania problemów
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Umiejętność współpracy
    • Kreatywność
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość zasad GMP i HACCP
    Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Takeda Pharma Sp z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Takeda Pharma Sp z o.o na potrzeby przyszłych rekrutacji.