Oferta pracy

Specjalista ds. Dokumentacji (Dział Laboratorium PEM)

WaveNet Sp. z o.o.O firmie

  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie sprawozdań z pomiarów PEM zgodnie z obowiązującymi normami i wymaganiami prawnymi.

  • Uczestnictwo w utrzymaniu i doskonaleniu Systemu Zarządzania Jakością w Laboratorium.

  • Wprowadzanie zmian do Dokumentacji Systemu Zarządzania.

  • Pozyskiwanie informacji od Klienta dotyczących badanych obiektów.

  • Dbanie o poprawność prowadzenia zapisów technicznych.

  • Archiwizacja dokumentacji z pomiarów otrzymaną od ekip pomiarowych.

  • Weryfikacja otrzymanych protokołów z pomiarów pod kątem poprawności ich wypełnienia.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunki techniczne lub w trakcie nauki

  • Odpowiedzialność, skrupulatność.

  • Zainteresowanie technologiami, telekomunikacją.

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość norm systemowych i wymagań prawnych dotyczących wykonywanych badań.

  • Półroczny staż pracy w akredytowanym laboratorium.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Dla zainteresowanych rozwojem - jasno określona ścieżka kariery w kierunki Kierownika ds. Jakości, Kierownika ds. Technicznych.

  • Elastyczny czas pracy (start w godz. 7-9, koniec 15-17), możliwość pracy zdalnej.

  • Praca w kameralnym biurze.

  • Parking dla pracowników.

  • Wavenetowe śniadania

  • Ubezpieczenie na życie

WaveNet Sp. z o.o.

Firma WaveNet to spółka założona w 1989 roku o ugruntowanej pozycji na rynku. Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów telekomunikacyjnych zaczynając od projektowania poprzez produkcję, budowę i utrzymanie sieci telekomunikacyjnych.

Obsługujemy projekty dla dużych i uznanych klientów. Są wśród nich m.in.: największe sieci komórkowe, będące czołowymi graczami na rynku telekomunikacji, firmy prywatne oraz wiele innych mniejszych przedsiębiorstw.

Przewiń do profilu firmy