Oferta pracy

Specjalista ds. Dokumentacji

Rockwell AutomationO firmie

  • Konduktorska 39, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rockwell Automation

Konduktorska 39

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja zmian inżynieryjnych oraz kontrola wprowadzania poprawek przez inżynierów,

  • Czuwanie nad poprawnością dokumentacji w oparciu o istniejące procedury,

  • Tworzenie dokumentacji w systemie SAP,

  • Koordynacja procesu zatwierdzania zmian z inżynierami oraz koordynatorami zmian inżynieryjnych,

  • Dokumentowanie uzgodnień ze spotkań przeglądu dokumentacji,

  • Usprawnianie istniejących procesów oraz aktualizacja procedur związanych z przygotowaniem i procesowaniem dokumentacji,

  • Wsparcie przygotowania dokumentacji projektowej,

  • Przygotowanie oraz weryfikacja statusu zamówień prototypowych.

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność,

  • Umiejętność myślenia analitycznego,

  • Umiejętność podejmowania decyzji na podstawie analizy danych oraz procedur,

  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych,

  • Umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym,

  • Znajomość MS Office (w szczególności Word, Excel, Power Point),

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji oraz korespondencji, z nastawieniem na doskonalenie komunikacji w języku angielskim,

  • Zainteresowanie zagadnieniami technicznych,

  • Znajomość środowiska SAP, umiejętność czytania rysunków technicznych oraz znajomość programów CAD będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracujemy kreatywnie

  • Przyjazna atmosfera

  • Profesjonalne szkolenia

  • Roczny bonus

  • Globalny zespół

  • Zorientowanie na ludzi

  • Kursy językowe

  • Pakiet benefitów

  • System kafeteryjny

  • Dodatki wakacyjne i świąteczne

  • Dofinansowanie posiłków

Rockwell Automation to międzynarodowa firma z branży automatyki przemysłowej i rozwiązań informatycznych dostarczająca nowoczesne technologie z zakresu automatyzacji produkcji. Zatrudnia 22 tysiące pracowników w ponad 80 państwach. W Polsce jest obecna już ponad 20 lat, a od 10 lat stale poszerza swoją działalność na Śląsku.

Przewiń do profilu firmy

Specjalista ds. Dokumentacji odpowiada za zgodność dokumentacji technicznej z procedurami oraz standardami Rockwell Automation, od momentu tworzenia do jej finalnego zatwierdzenia. Czuwa nad poprawnością i terminowością procesu weryfikacji i zatwierdzania dokumentacji poprzez codzienną współpracę z zespołem inżynierów rozwoju produktu, inżynierów procesu produkcyjnego, inżynierów testów oraz zarządzającymi projektami.

If you want to be a part of Rockwell Automation, use "Aplikuj" button and send us your CV in English.

Rockwell Automation creates the future.

Create it with us!

We kindly inform that this offer is conditional and chosen candidates will have to go through background check process, performed by an external company. In case of negative verification results, Rockwell Automation will be entitled to withdraw the offer without any consequences.