Specjalista ds. dokumentacji

EWL S.A

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rekrutujemy dla

Poniższa rekrutacja prowadzona jest dla naszego Klienta z branży logistycznej.

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie poprawności przychodzącej dokumentacji celnej

  • Dokonywanie tłumaczeń dokumentacji z wykorzystaniem języka angielskiego oraz niemieckiego

  • Ścisła współpraca z zespołem w zakresie analiz

  • Doraźny kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientami niemieckojęzycznymi

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym oraz języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Biegłość w obsłudze programów komputerowych

  • Otwartość do nauki procedur oraz systemów wewnętrznych

  • Zdolności analityczne niezbędne do wykonywania obowiązków

Pracodawca oferuje

  • Bezpośrednią współpracę z firmą logistyczną

  • Pracę w zróżnicowanym, międzynarodowym środowisku

  • Dokładnego wdrożenia oraz pakietu niezbędnych szkoleń

  • Możliwości długofalowego rozwoju w roli Agenta Celnego

  • Pakiet benefitów, m.in.: prywatna opieka medyczna, bony na posiłki, świąteczna karta podarunkowa

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • bony żywieniowe

EWL S.A

Założona w 2007 roku Agencja Pracy EWL rekrutuje najwyższej klasy specjalistów z rynków wschodnich oraz lokalnie.

Jesteśmy liderem na polskim rynku zatrudnienia cudzoziemców w zakresie rekrutacji stałych, leasingu pracowniczego, outsourcingu i obsługi zatrudnienia obywateli państw trzecich.

Dostarczamy rozwiązania kadrowe dla większości sektorów gospodarki w krajach Unii Europejskiej, obejmujące także formalności związane z obsługą pracowników i legalizacją pobytu.

Przewiń do profilu firmy