Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. dokumentacji księgowej

BFK BIURO FINANSOWO KSIĘGOWE sp. z o.o.O firmie

  • Ogłęczyzna 20
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

BFK BIURO FINANSOWO KSIĘGOWE sp. z o.o.

Ogłęczyzna 20

Kraków

OPIS STANOWISKA

  • Wprowadzanie faktur zakupowych
  • Wystawianie faktur sprzedażowych
  • Wystawianie faktur korygujących
  • Wystawianie innych dokumentów VAT

OCZEKUJEMY OD CIEBIE

  • wykształcenia ekonomicznego, preferowane o specjalności finanse i rachunkowość
  • pakietu MS Office, szczególnie arkusza kalkulacyjnego EXCEL
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • samodzielności, dokładności, terminowości
  • doskonałej organizacji pracy

MILE WIDZIANA

  • znajomość programów CDN OPTIMA, CDN ERP XL
  • znajomość przepisów VAT dot. fakturowania
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • ciekawą pracę i możliwość rozwoju w Firmie o ugruntowanej pozycji
  • współpracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • stabilność zatrudnienia
  • umowę o pracę na pełny etat

Ogłoszenie archiwalne