Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. dokumentacji OZE

ACTIVIA Sp. z o.o.O firmie

  • Suwałki

    Suwałki, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji KIP i wniosków o Decyzję Środowiskową

  • Przygotowywanie dokumentacji do wniosków o Warunki Zabudowy

  • Przygotowywanie dokumentacji do wniosków o Warunki Przyłączenia do sieci OSD

  • Wsparcie dokumentacyjne Kierowników Projektu w procesie budowy

  • Współpraca z działem projektowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe – środowiskowe, inżynieria środowiska, energetyka, elektrotechnika, budownictwo lub jesteś w trakcie studiów kierunkowych,

  • Interesujesz się branżą OZE

  • Odpowiedzialność, samodzielność, zaradność i komunikatywność

  • Doświadczenie w sektorze energii odnawialnej oraz branży fotowoltaicznej – dodatkowy atut

  • Dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel,)

  • Podstawowa znajomość Auto CAD – dodatkowy atut.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży fotowoltaicznej

To oferujemy

  • Stałą prace pełna wyzwań

  • Pakiet szkoleń kierunkowych

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Praca home office / biuro

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej