Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. dokumentacji podstawowej w systemie ERP

Marba Sp. z o.o. Sp. k.

Głogowska 10a

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja i aktualizacja danych indeksów magazynowych w systemie ERP

  • kontrola poprawności i kompletności danych w systemie

  • tworzenie zestawień i raportów dotyczących w/w obszaru

  • ciągłe doskonalenie procesów zarządzania zmianą

  • wsparcie zadań delegowanych i realizowanych przez Kierownika Projektu

  • organizacja dokumentacji wg wskazanych kryteriów

  • bieżący kontakt z działem laboratoryjnym, działem logistyki i działem produkcji

  • koordynacja przepływu dokumentacji pomiędzy działami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów – wymagana dyspozycyjność na pełen etat

  • umiejętności analityczne - przetwarzanie i analiza dużych zbiorów danych

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office

  • doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP

  • znajomość języka angielskiego będzie mile widziana

  • gotowość do pracy wielozadaniowej, bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność pracy w zespole

  • dokładność, sumienność, efektywność w działaniu i odpowiedzialność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez udział w ciekawych projektach oraz we współpracy z zespołem specjalistów gwarantujących rozwój zawodowy

  • interesującą pracę w młodym zespole

  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • ubezpieczenie PZU

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Cel stanowiska:

Świadome zarządzanie bazą danych indeksów w celu zapewnienia płynności oraz optymalizacji procesów: zaopatrzenia, produkcji, planowania i sprzedaży.