Specjalista ds. dokumentacji produktowej

ZPC Flis sp. j.O firmie

  • Mszczonów, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

ZPC Flis to wiodący i szybko rozwijający się producent wysokiej jakości wyrobów cukierniczych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Obowiązki

  • przygotowywanie etykiet, specyfikacji produktów i opakowań,
  • kontakty z klientami, dostawcami i współpracownikami w celu zapewnienia prawidłowego procesu wdrażania i zamawiania opakowań,
  • wsparcie działań operacyjnych i sprzedażowych w eksporcie.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego,
  • swoboda w posługiwaniu się programami biurowymi i graficznymi,
  • dokładność i sumienność,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z opakowaniami i projektami graficznymi opakowań.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • interesującą pracę w środowisku międzynarodowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie branży FMCG.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy