Specjalista ds. Dokumentacji Produktu i Oceny Aparaturowej Skóry

Dax Cosmetics Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w projektach badawczych nad wdrażaniem nowych produktów kosmetycznych i dermokosmetycznych

  • Analiza dokumentacji produktu pod kątem zgodności z Rozporządzeniem UE 1223/2009 i innych aktów prawnych

  • Ocena oznakowania produktu i powiązanej z nimi dokumentacji pod kątem zgodności produktów z prawem krajowym i UE

  • Stały nadzór nad aktualnością dokumentacji produktu

  • Śledzenie zmian uregulowań prawnych, polskich i unijnych dotyczących produktów kosmetycznych

  • Opracowywanie założeń badawczych i prowadzanie badań aparaturowych parametrów skóry, oraz analiz jakościowych produktów;

  • Prowadzenie dokumentacji w ramach prowadzonych badań

  • Aktywny udział w procesie wdrażania certyfikowanych produktów (koordynowanie prawidłowego przebiegu procesu certyfikacji, sporządzania dokumentacji na potrzeby certyfikacji produktów)

  • Szkolenia i propagowanie wiedzy dotyczącej zgodności produktów oraz procesu certyfikacji

  • Kreowanie nowych procedur oraz dbałość o ich przestrzeganie;

Nasze wymagania

  • Dodatkowym atutem będzie wykształcenie o profilach: chemicznym, farmaceutycznym lub biologicznym

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Znajomość wymagań prawnych w zakresie produktów kosmetycznych;

  • Mile widziana znajomość wymagań z zakresu wyrobów medycznych;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Dokładność, wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki;

  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel);

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznej i szybko rozwijającej się firmie, ze znanymi i uznanymi na rynku markami, wspieranymi reklamami w telewizji, radio, prasie,

  • Interesującą prace w ambitnym zespole,

  • Dużą samodzielność,

  • Atrakcyjny i motywujący system premiowy,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • 25 minut mostem południowym z miasteczka Wilanów