Oferta pracy

Specjalista ds. dokumentacji produktu (k/m)

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.O firmie

  • Zielonka

    Zielonka, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie i zarządzanie danymi dotyczącymi produkowanych urządzeń;

  • tworzenie instrukcji użytkownika oraz artykułów technicznych dotyczących produkowanych urządzeń (głównie w języku angielskim);

  • tworzenie dokumentacji poprodukcyjnej

  • wykonywanie testów urządzeń (zasilaczy generatorów);

  • przygotowywanie i wdrażania tłumaczeń na inne języki;

  • przygotowywanie materiałów edukacyjnych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne;

  • współpraca z innymi działami w ramach przygotowywania tekstów interfejsów użytkownika.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość angielskiego + angielskiego technicznego w mowie i piśmie – warunek konieczny;

  • znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

  • wykształcenie techniczne – elektronika, elektrotechnika, mechatronika, robotyka, fizyka lub pokrewne;

  • podstawowa wiedza z zakresu elektroniki, energoelektroniki;

  • znajomość procesów plazmowych PVD będzie dodatkowym atutem;

  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych np. oscyloskop;

  • skrupulatność i dokładność;

  • umiejętność zarządzania danymi/ informacjami otrzymywanymi od różnych zespołów projektowych.

To oferujemy

  • praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku dla światowych liderów przemysłu high-tech;

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych;

  • ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.

Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.

Przewiń do profilu firmy