Oferta pracy

Specjalista ds. Dokumentacji Rozwiązań Chmurowych

Nest Bank S.A.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SaaS

  • PaaS

  • IaaS

  • Private Cloud

  • Scrum

  • Agile

  • PMI

  • PRINCE2

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie, dokumentowanie oraz komunikowanie procesów zapewnienia zgodności dla usług przetwarzania danych w chmurze

  • Przeprowadzanie analiz wymagań oraz wsparcie oceny ryzyka wynikających z regulacji KNF oraz standardów rynkowych, we współpracy z zespołami z obszaru: Prawnego, Zapewnienia Zgodności, Ryzyka, Inżynierii Danych, Bezpieczeństwa Teleinformatycznego, IT oraz innych jednostek organizacyjnych Banku

  • Przygotowanie i koordynacja procesów kontroli dokumentacji na potrzeby audytu

  • Monitorowanie i bieżące raportowanie statusu działań w zakresie zgodności przetwarzania danych w chmurze

  • Udział w projektach migracji usług IT do środowiska prywatnej lub publicznej chmury obliczeniowej w zakresie procesów zapewnienia zgodności

  • Opracowywanie i prezentowanie dokumentacji oraz raportów w języku angielskim

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja, zarządzanie projektami

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w instytucji finansowej

  • Znajomość zagadnień i technologii obszaru IT oraz przetwarzania danych w chmurze (m.in.: SaaS, PaaS, IaaS, Public and Private Cloud)

  • Umiejętność pracy w zespole w środowisku projektowym (metodyki projektowe np: Scrum/Agile, PMI, PRINCE2

  • Doświadczenie w pracy przy projektach technologicznych związanych z migracją danych lub integracją usług i/lub z migracją usług IT do chmury obliczeniowej

  • Komunikatywność oraz zdolność do efektywnego zarządzania własnym czasem pracy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej min. B1)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, MS Project

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w elastycznej, zwinnej organizacji,

  • Możliwość codziennej współpracy z ekspertami i pasjonatami w swojej dziedzinie w przyjaznej i inspirującej atmosferze

  • Udział w innowacyjnym projekcie cyfrowej transformacji banku,

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Pracę w organizacji, dla której bardzo ważna jest pozytywna atmosfera i dobre samopoczucie pracowników, o które dbamy na przykład poprzez program FitNest; program wellness, którego celem jest motywowanie nas do czerpania energii z drobnych rzeczy, które przekładają się na dobry nastrój i pozytywną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne