Oferta pracy

Specjalista ds. dokumentacji serwisowej

Whirlpool

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne raportowanie ilości zleconych wymian

  • Analiza zasadności wystawienia wniosków na wymiany pod kątem technicznym, finansowym

  • Współpraca z Działem Jakości w zakresie usprawnień minimalizujących ilość wymian serwisowych

  • Kontakt z serwisami autoryzowanymi/ siecią techników fabrycznych w zakresie konsultacji napraw i wymian serwisowych

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Zdolność rozwiązywania problemów i ustalania hierarchii zajęć

  • Umiejętność obsługi programu MS Excel

  • Zdolności analityczne

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Podstawy wiedzy technicznej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy za osiągnięte wyniki

  • Benefity (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie posiłków, doskonalenie umiejętności językowych)

  • Pracę w międzynarodowym środowisku z nowymi technologiami

  • Indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko

  • Możliwość rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • karta lunchowa

Zespół, którego będziesz częścią

Zespół ds. Opieki nad konsumentami zapewnia nowym i dotychczasowym klientom najlepszą możliwą obsługę w zakresie zapytań dotyczących fakturowania, żądań serwisowania, sugestii i reklamacji. Rozstrzyga zapytania i reklamacje klientów w rzetelny i skuteczny sposób. Zapewnia informacje o produktach i usługach dla klientów oraz identyfikuje możliwości sprzedaży w celu utrzymania i zwiększenia strumieni przychodów z relacji z klientami.

Podsumowanie roli

Analiza i monitoring zleconych wymian serwisowych.

Whirlpool

Whirlpool Corporation (NYSE: WHR) dąży do bycia najlepszą globalną firmą w branży sprzętu AGD, nieustannie angażując się w poprawę jakości życia w domu. W coraz bardziej cyfrowym świecie firma wprowadza innowacje, aby sprostać zmieniającym się potrzebom konsumentów, poprzez portfolio swoich kultowych marek, w tym Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Bauknecht, JennAir, Indesit i Yummly.

W 2021 roku firma odnotowała roczną sprzedaż na poziomie około 22 miliardów dolarów, zatrudniała 69 000 pracowników i posiadała 54 ośrodki produkcyjne i badawcze.

Whirlpool Corporation jest konsekwentnie uznawana przez FORTUNE za jedną z najbardziej podziwianych firm na świecie. Nasze wartości są siłą napędową wszystkiego, co robimy. Uczciwość, Szacunek, Integracja i Różnorodność, Jeden Whirlpool oraz Duch Zwycięstwa prowadzą nasze zespoły do doskonałości. Poznaj nas i przekonaj się, jak to jest być częścią firmy, która nieustannie dąży do poprawy jakości życia w domu.

Przewiń do profilu firmy