Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. dokumentacji technicznej

  • Ostaszewo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Apator jest  wiodącym dostawcą nowoczesnych urządzeń oraz systemów pomiarowo-odczytowych dla wszystkich rodzajów mediów (energia elektryczna, woda, gaz, ciepło),
    a także niskonapięciowej aparatury rozdzielczej. Firma  tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą czołowi producenci urządzeń pomiarowych oraz dostawcy rozwiązań z obszaru ICT.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie (Ostaszewo koło Torunia)

    Miejsce pracy: Ostaszewo (pow. toruński)

    Co oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Możliwość rozwoju zawodowego  poprzez udział w szkoleniach i projektach,
    • Pracę w dynamicznym zespole, pełnym pasji i pomysłów, zorientowanym na cel i efekty,
    • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport Benefit, Fundusz Świadczeń Socjalnych,
    • Owocowe wtorki,
    • Cykliczne imprezy integracyjne.

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie techniczne o kierunku: mechanik, elektrotechnika. mechatronika
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Mile widziana znajomość systemów CAD: NX, Solid Works, AutoCad

    Obowiązki:

    • Zmysł konstruktorski, kreatywność
    • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
    • Terminowość, rzetelność
    • Otwartość

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
    klikając "APLIKUJ"

    W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.